Soutěž pro pozorné čtenáře

Uspět v této soutěži mohou jen ti, kteří si knihu přečetli. V knížce je několik soukromých vtípků, které odhalí asi jen přímý účastník. Ale je tam pár věcí, kde máte šanci všichni, pokud jste byli pozorní.

1. Při rvačce na pavlači padne několik nadávek v jadrné rómštině. Úmyslně jsem je nepřekládal. Víte, co ty nadávky znamenají v češtině?

- Tohle je hodně lehké, proto cenu dostane jen ten/ta nejrychlejší - možnost podílet se na třetím dílu - vymyslete si postavu, její křestní jméno (příjmení doplním sám) a základní povahové rysy. Zapojím ji nějakou menší rolí do děje.

2. Střihl jsem si v knize malé cameo. Najdete mne?

- Tohle je už těžší, cenou proto bude knížka Cena za návrat (až vyjde) + možnost podílet se na ní - vymyslete si postavu, její křestní jméno (příjmení doplním sám) a základní povahové rysy. Zapojím ji nějakou menší rolí do děje. Odměním první tři. 

3. V textu je ukrytý easter egg, který bezprostředně souvisí s mou osobou. Není to zřejmé na první pohled, musí se trochu přemýšlet a zapátrat. 

- Toto bude mnohem těžší. Aspoň doufám. A proto cenou bude knížka Cena za návrat (až vyjde) + možnost podílet se na ní - vymyslete si postavu, její křestní jméno (příjmení doplním sám) a základní povahové rysy. Zapojím ji nějakou menší rolí do děje. A pozor, součástí výhry je také jedna pozvánka na Muráňskou planinu. Až tam pojedu (a velmi doufám, že letos), vezmu vás na mé náklady s sebou. Platí pro jednu osobu. Klidně nás může jet víc, ale ti už za své. Tuhle cenu získá pouze ten/ta nejrychlejší. Další dva dostanou knihu a možnost vymyslet postavu.

Vaše odpovědi pište výhradně do formuláře dole (vzkazy na Twitteru, e-maily, apod. nepoužívejte, nebudu je brát v potaz). Je to proto, aby odpovědi byly jen na jednom místě a s časovým údajem. 

Soutěž bude běžet do odvolání. Ukončena bude, pokud budou rozebrány všechny ceny, pokud se to nestihne do konce ledna, prodloužím ji.

Průběžný vývoj budu publikovat tady.

A poslední důležitá věc - rozhodčím jsem já a odvolání neexistuje. Nemůžu vyloučit, že najdete víc zajímavostí, ale já vím, co jsem myslel. :) Případné špatné odpovědi budu taky zveřejňovat tady, ať je vyloučíme.

P.S.: Chcete soutěžit, ale knížku nemáte? Rád vám ji pošlu! :) 


Průběžné výsledky:

Otázka č. 1 - správně a nejrychleji odpověděla Milada Havelková, 5. 1. 2022 v 9:01

Tu khanduno kar! - Ty smradlavej čuráku!
Kaj tuke e mindž/o kar te kirňol! - Aby ti píča shnila / kokot shnil!
Imar tut has o kar andre mindž, tu lubňije?! - Už jsi měla čuráka v píči, ty děvko?!


Otázka č. 2 - autorovo malé cameo správně odhalila:

1. Milada Havelková, 5. 1. 2022 v 11:40

2. Zuzana Štembergová, 22. 1. 2022 v 11:47

3.


Otázka č. 3 - easter egg:

1. Milada Havelková, 14. 2. 2022, 10:35

2.

3.


Špatné odpovědi:

  • nenarodilo se mi dítě - viz na konci knihy Martina finta s těhotenstvím
  • nesouvisí to s tantrickými masážemi
  • nemám i ve skutečnosti o patnáct let mladší partnerku Martu
  • easter egg není v tom, že Marek i já máme stejného koníčka - stopování medvědů :)
  • nesouvisí s žádným mým zaměstnáním
  • nemám a nikdy jsem neměl odporného šéfa© 2021 Bohdan Dlouhý: Vždycky zaplatíš (romantický thriller) 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!